Loading

Tažné zařízení BMW X3 – montáž Praha 5

Tažné zařízení BMW X3 – montáž Praha 5

[raw]
[column size=“1/2″]
Tažné zařízení BMW X3 - montáž
[/column]
[column size=“1/2″ last]
[vector_icon icon=“info“] Popis montáže: Tažné zařízení Brink a 13pin typová elektrořípojka do vozidla BMW X3.

[vector_icon icon=“automobile“] Model auta: BMW X3

[vector_icon icon=“wrench“] Tažné zařízení: odnimatelné

[vector_icon icon=“industry“] Výrobce tažného zařízení: Brink

[vector_icon icon=“plug“] Elektropřípojka: 13 pin

[vector_icon icon=“clock-o“] Doba montáže: 8 hodin

[vector_icon icon=“calendar“] Datum: 5. 3. 2019

[vector_icon icon=“calculator“] Celková cena:  12 000 Kč s DPH

[/column]

[/raw]
[lead]

Mám zájem o podobnou montáž

[/lead]

[raw]
[tabs style=“framed“ nav=“tabs“ tab_1=“

Tažné zařízení BMW X3

„]
[tab_1]

  • U tažného zařízení je vhodné si předem uvědomit, co na něm budete tahat. Pokud ho budete používat často, vhodný poměr cena/výkon nabízí pevné tažné zařízení. Záleží-li vám na tom, aby tažné zařízení bylo co nejméně vidět, zvolte odnímatelnou variantu.
  • Nosič kol na rozdíl od vozíku tlačí na tažné zařízení shora. Proto se pro něj hodí jen pevné nebo odnímatelné vertikální typy. Tato varianta se vždy vyznačuje vyšší cenou. Vhodnou variantu je možné vybrat prakticky na každé osobní auto.
  • Pokud si nejste jistí, jaké tažné zařízení se hodí pro váš vůz, napište mi.
  • Součástí montáže tažného zařízení je vždy také elektropřípojka. Pro běžné malé vozíky do 750 kg, kde elektropřípojka řídí pouze světla, stačí standardní 7pin. 13pin je novější typ, který má navíc couvací světlo a je vhodný pro karavany, nosiče kol, velké vozíky apod. U 13pin je také možné po domluvě připojit napájení a dobíjení pro baterii v karavanu. V tom případě počítejte s navýšením ceny o cca 1500 – 2000 Kč.
  • Tažné zařízení BMW X3 montuji vždy celý den (8 hodin). V některých případech se může montáž protáhnout do druhého dne, a to většinou kvůli kódování na diagnostice. Kódování lze realizovat, až když je vše hotové. Provádí se u specializované firmy v Radotíně, která má provozní dobu od 8 do 17 hodin pouze ve všední den. To se týká hlavně značek aut Ford, Mercedes, Citroen, Opel. Pro vozidla Škoda, VW, Seat a Audi mám vlastní diagnostiku, a tak jde montáž stihnout během jednoho dne.
  • Po montáži obdržíte řádně potvrzený typový list. Tím pádem nemusíte na STK na evidenční kontrolu. Stačí si nechat tažné zařízení zapsat do technického průkazu na nejbližší pobočce dopravního inspektorátu. Zaplatíte pouze správní poplatek 50 – 100 Kč.

[/tab_1]
[/tabs]
[/raw]