Loading

Cena tažného zařízení s montáží

Cenový rozsah tažného zařízení, elektropřípojky (případně jejího kódování) a montáže je od 7 700 do 24 000 Kč s DPH. Záleží na modelu vozidla, typu tažného (pevné, odnimatelné) a elektropřípojky (7pin, 13pin, typová, univerzální), a také na tom co chcete za vozidlem tahat (malý vozík, nosič kol, karavan).

Samotná montáž stojí 5 500 Kč, nakódování na diagnostice (zpravidla nutné pro vozy Škoda, VW, Seat, Audi, Ford, Mercedes, Citroen a Opel) 1 500 Kč. Pokud chcete znát cenu tažného zařízení s montáží, prosím, nevolejte mi, ale vyplňte tento formulář níže.

Můžete zaškrtnout víc položek. Pokud budete něco tahat častěji, prosím, napište to do poznámky.
Odpojování originálních parkovacích senzorů znamená, že při připojení vozíku, nosiče kol, atd., se zadní parkovací senzory automaticky odpojí (bez vozíku fungují normálně). Tato komfortní funkce vyžaduje typovou elektropřípojku a většinou i kódování na diagnostice. Typová elektropřípojka s kódováním je obvykle o 3-4 tisíce Kč dražší než univerzální elektropřípojka. Dodělávané parkovací senzory dokáže odpojovat pouze univerzální elektropřípojka, která je touto funkcí vybavena. V tom případě je cena vyšší o cca 1 000 Kč i se zapojením.
Pro doplňující údaje, které nejsou v dotazníku.