Loading

Montáž autokamery – skryté napájení

Montáž autokamery - skryté napájení

Montáž autokamery

Sledovací kameru si do auta nechává namontovat stále více lidí. Při případné nehodě lze záznam použít jako důkaz. Ale využijete ji i pro nahrání krásné přírodní scenérie, kterou projíždíte na dovolené.

Zakoupenou přední i zadní autokameru vám nainstaluji do osobního auta nebo malé dodávky. Tak, aby fungovala, nepřekážela v řízení a napájecí kabel nebyl ve vozidle vidět.

Kamera pro nahrávání provozu se sama spustí po zapnutí klíčku zapalování a automaticky se vypne, jakmile vozidlo zaparkujete. Tím pádem se nemusíte starat o její zapínání a vypínání.

Autokamery montuji, ale neprodávám. Na základě dlouhodobých zkušenosti doporučuji autokamery značky MIO (jedná se o můj osobní názor, nikoliv o placenou spolupráci).

Skryté napájení

Vyrobím nezávislou autozásuvku pod palubní deskou, do ní zapojím autonabíječku pro kameru a kabel protáhnu pod plasty k vnitřnímu zrcátku. V autě tak nebude nic vidět. Skrytou autozásuvku zapojím tak, že je napájena jen se zapnutým klíčkem zapalování, což brání vybití autobaterie při delším stání vozidla. Vaše původní autozásuvka zůstane volná, takže ji můžete využít např. pro nabíjení mobilu, tabletu, notebooku, nebo jako zapalovač.

Nepřekáží ve výhledu

Přední kamera se ve vozidle nejčastěji umisťuje na pravou stranu vnitřního zpětného zrcátka, aby nebránila řidiči ve výhledu. U aut s dešťovými senzory se dává níže na sklo. Zadní kameru pak lepím na okno 5. dveří, aby nepřekážela při nakládání věcí do kufru. Na stropnici auta ji umisťuji pouze v případě, že ji na zadní sklo nelze připevnit. Kamera se zapíná automaticky se zapojením klíčku, za jízdy ji není potřeba nijak kontrolovat ani ovládat.

Záruka bez problémů

Montáž autokamery nijak nezasahuje do elektroinstalace auta. Do pojistkové skříně se zapojuje pomocí pojistkové odbočky. Tím pádem montáž nemá vliv na záruku vašeho vozidla. Nepoškodím ani adaptér,  který máte ke kameře. Tak, jak je, bude zapojen do nově vyrobené autozásuvky pod palubní deskou. Později se dá snadno přendat do jiného auta nebo ve stejném autě vyměnit za jiný, a to bez poškození nabíječky či adaptéru. 

Cena montáže autokamer

Přední sledovací kamera 1 200 Kč
Přední i zadní sledovací kamera (při současné montáži) 2 500 Kč

V ceně je jedna autozásuvka a její montáž pod palubní desku. Pokud ke sledovací kameře nemáte nabíječku, mohu vám ji po domluvě doplnit. Příplatek je v tom případě 280 Kč. Adaptér má výstup 5V a koncovku miniUSB nebo mikroUSB.

Montáž napájení pro samotnou přední autokameru většinou trvá 1,5 hodiny.
Pokud se montuje i zadní sledovací kamera, je montáž na 3,5-4 hodiny.

Objednávka montáže autokameryBohužel jsme nebyli schopni zpracovat vaši platbu. Prosím, zkuste to znovu.
Děkuji za vaši objednávku
Číslo objednávky je: